Hakkımızda

NEDEN HİZMET EMLAK ?

    Hizmet Emlak 1998 yılında sektörde farklı olmak düşüncesi ile kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren gerek teknik donanımlarını gerekse sektörel bilgisini geliştirip müşteri portföyüne daha iyi hizmet verebilmeyi prensip edinmiştir. 
  
     Çalıştığı sektörde 2011 yılı hedeflerinden kurumsallaşma yolunda büyük aşama kaydederek kurumsallaşma sürecini hızla tamamlamış ve diğer büyük hedefi, sektörün ilklerinden olan tek şatış yetkisi ile mercan evleri satış projesini vaadettiği satış süresinin yarısı kadar zamanda tamamlamıştır.  
  
      Hizmet Emlak, başarılı pazarlama ve organizasyonlarıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında haklı yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır. Emlak sektöründe standartları belirleyen firma olma vizyonu ile Hizmet Emlak, kaliteli hizmetten ödün vermeyen anlayışı ve çağın gereklerine uygun yaklaşımıyla farkını ortaya koymaktadır. Birikim ve tecrübesini paylaşmak, sektöre hak ettiği standardı kazandırmak amacıyla daha önceki hedeflerini başardığı gibi kısa süre de franchise vermeye başlamak ileri şirket politikasıdır.   
  
     Nitelikli ve kapsamlı hizmet anlayışıyla sektörde kararlı adımlarla ilerlemektedir. Hizmet Emlak çalışanları; tecrübeleri, profesyonel yaklaşımları ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmayı amaçlamaktadırlar. Hizmet Emlak, müşterilerine en az maddi külfeti yükleyerek en fazla kazancı sağlamayı hedeflerken, tüm çalışanlarının kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet alma konusunda aynı standardı yakalaması için mesleki eğitimin yanı sıra, bilişimsel, hukuksal ve mimari desteğe de büyük önem vermektedir. Bunun neticesi olarak müşterilerimizin yatırımlarının profesyonel sektöre hakim, mesleki anlamda yeterli kadromuz tarafından değerlendirilmesini sağlıyoruz.  
  
      Firmamızın müşterilerimize verdiği hizmet gayrimenkul satış ve kiralama işlemleri ile sınırlı kalmayarak, gayrimenkulün ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı bir rehberlik hizmeti içermektedir. Kuruluş hedefimizde olduğu gibi sektörel kaliteyi arttırmak adına satış sonrası hizmet modelimizi uygulamanın ve portföy müşterimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerin vermiş olduğu gurur ve azimle firmamız 2013 yılına yeni yatırımlar ve yeni satış modelleri üzerinde çalışarak girmektedir.  
  
     Hizmet emlak gayrimenkulün her sektöründe sizlerden gelecek fikir ve önerilere kıymetle önem vermektedir.  
  
  
  
                                                                                                                                      HiZMET EMLAK